Dzisiaj jest 03.06.2020.
Jesteś w:    Start
Integracja klasy 1b Drukuj
        W dniu 13 września 2018 roku uczniowie klasy I b branżowej szkoły I stopnia, kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie integrowali się w sali konferencyjnej Hotelu Polskiego wspólnie z wychowawcą.

Młodzież w czasie wspólnych zabaw zapamiętywała imiona swoich kolegów, poznawała ich pasje i zainteresowania. Wszystkie gry i zabawy odbywały się pod czujnym okiem wychowawcy oraz organizatorki spotkania: pani pedagog Elżbiety Stolle – Łogasz. Dzięki takim zajęciom uczestnicy stali się otwarci, nie bali się rozmawiać o swoich problemach i lękach. Po zajęciach młodzież usiadła w Ogródku Leśnym należącym do Hotelu Polskiego, aby spędzić czas przy tradycyjnej kiełbasce z grilla, którą przygotował główny organizator spotkania, nauczyciel wychowania fizycznego pan Tomasz Tułacz. Na zakończenie był czas na zdjęcia klasowe z wychowawcą Marią Pietras. Uczniowie w cudownym nastroju zakończyli integrację klasową, kierując podziękowania dla organizatorów spotkania integracyjnego a także dla dyrektora ZSB Stanisława Starzyka.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »