Dzisiaj jest 24.06.2019.
Jesteś w:    Start
RIGIPS Saint-Gobain w Szarbkowie Drukuj
      W dniu 8.10.2018r. uczniowie klasy Ia’ i IIb’ TB wraz nauczycielami Panią Marią Pietras i Panem Krzysztofem Midurą zwiedzali pod przewodnictwem Panów Leszka Hadula i Krzysztofa Sieprackiego – instruktorów Montażu Systemów Suchej Zabudowy RIGIPS Saint-Gobain nowoczesną fabrykę produkcji płyt gipsowo-kartonowych i bloczków gipsowych w Szarbkowie oraz pod opieką Pana Marka Bieniasz – regionalnego doradcy sprzedaży kopalnię gipsu.

Dodatkowo dla uczniów mieleckiej ,, budowlanki’’ zostało przeprowadzone szkolenie teoretyczne i praktyczne przez pana instruktora Leszka z zakresu wykonywaniu ścianek gipsowo- kartonowych, sufitów podwieszanych oraz z zastosowania różnych możliwości rozwiązań systemowych produktów marki Rigips Saint-Gobain w branży budowlanej.
Firma RIGIPS od przeszło 20 lat jest dostawcą najwyższej jakości systemów i rozwiązań do budowy komfortowych, przyjaznych i bezpiecznych wnętrz w obiektach budowlanych. Firma oferuje klientom ściany działowe, poddasza, okładziny ścienne oraz sufity podwieszane. Rozwiązania RIGIPS zapewniają najwyższą jakość wykończenia powierzchni mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej, wysoki komfort akustyczny, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, bezpieczny dla zdrowia i ekologiczny materiał – płyty RIGIPS produkowane są z naturalnego kamienia gipsowego. RIGIPS jako jedyna marka na rynku, oferuje płytę PRO z nadrukowaną miarką na krawędziach, która umożliwia szybki i precyzyjny montaż. Firma wprowadziła również na rynek innowacyjne profile ULTRASTIL®, które dzięki specjalnym ryflowaniom są o ponad 50% sztywniejsze i bardziej wytrzymałe, niż zwykłe standardowe profile.
Wycieczkę zorganizowała Pani Maria Pietras nauczyciel przedmiotów zawodowych.
Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz ciepłe przyjęcie przedstawicieli z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »