Dzisiaj jest 14.08.2020.
Jesteś w:    Start arrow Erasmus+ 2018-2020 arrow Kartki świąteczne za granicę.
Kartki świąteczne za granicę. Drukuj
      Nadchodzące święta Bożego Narodzenia są okazją do składania życzeń. Uczniowie naszej szkoły samodzielnie wykonali przepiękne kartki świąteczne i ułożyli życzenia w języku angielskim. Uzdolniona młodzież mogła zaprezentować swoje talenty plastyczne i dekoratorskie wkładając ogrom pracy i oryginalne pomysły w te swoiste dzieła sztuki.

Wycinanie, wyklejanie, rysowanie to pierwsze zadanie integrujące międzynarodową grupę uczniów pracujących w projekcie Erasmus+ „From Columbus to Atlantis”. Wszystkie kartki zostaną wysłane do uczestników projektu w szkołach partnerskich w Anglii, Włoszech, Anglii i Cyprze.
Nauczyciele mieli duży problem z wybraniem najładniejszej kartki. Po długim zastanawianiu się wybrali kartkę Klaudii Kierys z 1TB, Kacpra Wieczerzaka z 2TA i Klaudii Twardosz z 1TC. Uczniom najbardziej podobały się kartki Patrycji Madej 1TB, Kierys Klaudii 1 TB i Amelii Sala 1TC.FILM - Kartki Świąteczne
Kliknij !!!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »