Dzisiaj jest 25.08.2019.
Jesteś w:    Start
Konkurs Wiedzy "Poznaj Prawo budowlane" Etap szkolny - rozstrzygnięty Drukuj
       W dniu 05.02.2019r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbył się Konkurs Wiedzy  ,,Poznaj Prawo budowlane’’ etap szkolny dla uczniów IIa IIc ,IIIa, IIIb’ i IIIc i IVb’TB. Uczniowie zmierzyli się z dość szerokim obszarem wiedzy budowlanej i wykazali się bardzo dobrą znajomością przepisów prawa budowlanego wraz z aktami wykonawczymi. W skład Szkolnej Komisji Konkursowej, który był odpowiedzialny za przygotowanie zestawów  pytań oraz  ocenę prac weszli nauczyciele przedmiotów zawodowych: Maria Pietras i Anna Matras-Moryl.
Z pośród wszystkich prac wyłoniono 2 finalistów, którzy uzyskali najwięcej punktów: 
            Edyta Strzelczyk  kl.IVb’ TB i Justyna Dudek kl. IIIc TB.                                              
Uczennice klas technikum będą reprezentować Zespół Szkół Budowlany im. Żołnierzy AK w Mielcu na II etapie I Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy "POZNAJ PRAWO BUDOWLANE"  8 kwietnia  2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli.
Trzymamy kciuki !!!
Organizatorami  konkursu były nauczycielki przedmiotów zawodowych:
Maria Pietras i Anna Matras –Moryl. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »