Dzisiaj jest 14.08.2020.
Jesteś w:    Start
Święto budowlanych Drukuj
Święto w „Budowlance”
 
   
    28 września br. w ZSB w Mielcu uroczyście obchodzono Święto Budowlanych, połączone z przyjęciem w poczet społeczności szkolnej wszystkich uczniów klas pierwszych.
W części oficjalnej młodzież wysłuchała przemówienia pani dyrektor mgr inż. Anny Kuli., następnie uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali wiele ciekawych konkurencji dla swoich młodszych kolegów.  Pierwszą z nich była prezentacja klas, w czasie której można było wysłuchać piosenek, obejrzeć skecze, jak również krótkie przedstawienia. Ogromny aplauz wśród publiczności wywołał konkurs karaoke, ponieważ brali w nim udział nie tylko uczniowie ale także wychowawcy. Zmagania młodzieży obserwowało jury, w skład którego wchodzili nauczyciele i uczniowie ZSB. Po wielu konkurencjach wygrała klasa Ib Technikum Budowlanego, na drugim miejscu uplasowali się uczniowie klasy Ia TB, a trzecim młodzież z klasy I LP. Dyrekcja szkoły wręczyła zwycięzcom pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczniowie otrzymali kosz cukierków.

Red.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »