Dzisiaj jest 25.08.2019.
Jesteś w:    Start
Maturzyści opuścili mury szkoły Drukuj

       26 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Dyrektor ZSB Stanisław Starzyk podsumował cztery lata edukacji klasy IV TA i IV TB. Tegoroczni absolwenci byli wyjątkowi, nie tylko ukończyli szkolę ze znakomitymi wynikami nauczania ale zasłynęli także jako znakomici aktorzy i młodzi ludzi o wielki sercach angażujący się w akcje charytatywne. Czynnie uczestniczyli w różnych dziedzinach życia szkolnego. Młodsi koledzy z Samorządu Uczniowskiego pod opieką nauczycielek Agaty Robak i Moniki Sosińskiej przygotowali krótki montaż słowno – muzyczny. Najbardziej wzruszającym momentem była prezentacja przedstawiająca zdjęcia z czterech lat pobytu w szkole. Zgromadzeni uczniowie klas czwartych podziękowali dyrekcji i profesorom za lata edukacji. Ostanie spotkania z wychowawczyniami Renatą Ogórek i Bogumiłą Starzyk były dla wszystkich ogromnym przeżyciem. Wszystkim kochanym absolwentom życzymy jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym!!!!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »