Dzisiaj jest 03.06.2020.
Jesteś w:    Start
CERESIT Ceretherm i Cerethem Wool Drukuj
        W dniu  15.05.2019r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się teoretyczne szkolenie  uczniów  klasy IIIa TB  kształcących się w zawodzie technik budownictwa przeprowadzone przez przedstawiciela handlowego Pana Tomasza Urban z zakresu zastosowania systemów dociepleń CERESIT Ceretherm i Cerethem Wool zorganizowane przez firmę Henkel Polska Sp. z o. o. Przedstawiciel  firmy Henkel  Pan Tomasz Urban w sposób bardzo dokładny omówił zastosowanie tynków, farb gruntujących, zapraw klejących do systemów dociepleń i siatki elewacyjnej, farb elewacyjnych  oraz visage. Doradzał  w jaki sposób postępować przy wykonywaniu dociepleń aby nie popełnić błędów wykonawczych. Zaprezentował nowe produkty Firmy Henkel stosowane w branży budowlanej.

Ceresit to sztandarowa marka Henkel Adhesive Technologies, działu Henkel Polska specjalizującego się w produkcji klejów, chemii budowlanej i technologii stosowanych w przemyśle. Produkowane pod marką Ceresit materiały chemii budowlanej obecne są na polskim rynku od 1990 roku. Światowa historia marki trwa natomiast nieprzerwanie od ponad 110 lat. Materiały Ceresit od dawna cieszą się popularnością i dobrą opinią wśród klientów. Potwierdzają to liczne, zdobywane na przestrzeni kilkunastu lat medale, nagrody i wyróżnienia. Szeroki asortyment materiałów Ceresit  zjeżdża z taśm produkcyjnych w trzech zakładach: w Stąporkowie (woj. świętokrzyskie), we Wrzącej (woj. wielkopolskie) i w Dzierżoniowie (woj. dolnośląskie). Są drugim, co do wielkości producentem chemii budowlanej w Polsce.
Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pana przedstawiciela handlowego.  Wszyscy uczestnicy  otrzymali cenne certyfikaty z ukończonego szkolenia oraz upominki.
Serdecznie dziękujemy przedstawicielowi Firmy Henkel Polska Sp. z o. o. panu Tomaszowi Urban za przeprowadzenie szkolenia oraz za poświęcony czas dla naszych uczniów.
Szkolenie zorganizowała nauczycielka przedmiotów zawodowych Maria Pietras
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »