Dzisiaj jest 29.05.2020.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Uroczysta gala "Komputer dla najlepszego"
Uroczysta gala "Komputer dla najlepszego" Drukuj
      Już po raz dziewiętnasty Starostwo Powiatowe w Mielcu wręczyło nagrody wyróżniającym się uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz najzdolniejszym maturzystom. Łącznie laury za wysokie wyniki w nauce odebrało przeszło 30 uczniów.Uroczysta gala wieńcząca rok szkolny 2018/2019 odbyła się w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu we wtorek, 18 czerwca. Nie mogło na niej zabraknąć uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, którzy w bieżącym roku szkolnym zostali laureatami Ogólnopolskiego Turnieju „Złota Kielnia”. Dzięki Dawidowi Chwałkowi, Markowi Grzechowi i Mateuszowi Samborowi szkoła otrzymała zaszczytny tytuł „Najlepszej szkoły budowlanej w Polsce”. Najlepszą tegoroczną maturzystką ZSB była Marzena Dul. Oprawę artystyczną w tym roku przygotowało II Liceum Ogólnokształcące w Mielcu.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »