Dzisiaj jest 14.08.2020.
Jesteś w:    Start
Projekt Erasmus+ Drukuj
     Grupa 6 uczniów z naszej szkoły wzięła udział w międzynarodowym spotkaniu uczestników projektu Erasmus+ " From Columbus to Atlantis" w partnerskiej szkole Osnovna Sola Pivka w Słowenii w dniach 6-11.10.2019. Do miejscowości Pivka przyjechało także po 6 uczniów z Włoch, Anglii i Cypru. 
Tematem spotkania jest "Podroż od Zera do Jeden". Uczniowie w międzynarodowych tworzą w języku angielskim wirtualne biura podroży i opracowują oferty wycieczek dla klas szkolnych w sześciu krajach europejskich. Po południu zwiedzają największa w Europie krasowa jaskinie Postojna, byli tez nad morzem w prześlicznej historycznej miejscowości Piran Każdy z naszych uczniów ma inne zadanie. Jakub Tabor tworzy wirtualny collage zdjęć, filmów i tekstów z całej trasy podroży z Mielca do Pivka. Wykorzystuje tu przeprowadzone w trakcie lotu wywiady z pilotami i stewardessami. Wiktoria Maziarz jest liderem grupy przygotowującej wycieczkę do Krakowa, Wieliczki, Oświęcimia i Zakopanego. Koordynuje prace 6 uczniów z innych krajów. Dominika Moryl wyszukuje środki transportu na Cyprze. Natalia Czapiga opisuje miejsca warte zobaczenia we Włoszech. Marcelina Branas przeszukuje miejsca warte zobaczenia w Londynie i ustala koszty. Wojciech Jachorek zajmuje się kalkulacją kosztów dodatkowych wycieczki w Słowenii.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »