Dzisiaj jest 29.05.2020.
Jesteś w:    Start
Integracja teatralna pierwszych klas technikum z Zespołu Szkół Budowlanych Drukuj
Tradycją Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu stał się od wielu lat wyjazd integracyjny dla uczniów klas pierwszych technikum do teatru na  wybrany spektakl. 4 października 2019 roku młodzież  obejrzała sztukę „Śluby panieńskie” w reżyserii Wojciecha Malajkata na podstawie komedii Aleksandra Fredry w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. 
Uczniowie z klas I technikum byli zachwyceni spektaklem. Jedna z najbardziej znanych komedii Aleksandra Fredry w reżyserii Wojciecha Malajkata. „Śluby panieńskie” to zabawna, lekka i wciąż aktualna opowieść o odwiecznej wojnie płci, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Opiekunami byli wychowawcy i nauczyciele ZSB: Grażyna Paduch, Bogumiła Starzyk, Jadwiga Stala –Dudek, Renata Ogórek, Konrad Poloczek, Konrad Małecki, Anna Wilk, Magdalean Chmielowska – Cięciwa i Lucjan Gołębiowski.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »