Dzisiaj jest 14.08.2020.
Jesteś w:    Start
Mikołajki były radosne i pełne niespodzianek Drukuj
       6 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych był radosnym i wyjątkowym dniem, w którym cała społeczność obchodziła „Mikołajki”. Samorząd Uczniowski pod przewodnictwem pań nauczycielek: Agaty Robak i Moniki Sosińskiej przygotował niespodzianki dla wszystkich profesorów. Każda klasa losowała po dwóch nauczycieli i przygotowywała niespodzianki. Nawet rózgi zostały kunsztownie wykonane. Uczniowie z poszczególnych klas losowali tradycyjne karteczki z nazwiskami kolegów i koleżanek, którym przygotowali prezenty. W tym szczególnym dniu każdy chciał być Świętym Mikołajem. Barwny i kolorowy mikołajkowy dzień był zapowiedzią nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »