Dzisiaj jest 14.08.2020.
Jesteś w:    Start
Jasełka Bożonarodzeniowe wprowadziły świąteczny klimat Drukuj
      20 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu młodzież z klasy III TA i III TC pod kierunkiem pań profesor: Agaty Robak i Moniki Sosińskiej przygotowała piękne Jasełka Bożonarodzeniowe. Spektakl świąteczny przedstawił najważniejsze wartości w życiu człowieka. Nieistotne są dobra materialne ale ciepło rodzinne i wspólnie spędzone święta. Dialogi młodych aktorów były przeplatane świątecznymi piosenkami w wykonaniu Darii Muchy, Wiktorii Turczyn, Angeliki Mazur, Marceliny Domoń. W role poszczególnych bohaterów wcielili się utalentowani uczniowie: Patrycja Kotowicz, Izabela Skucińska, Mateusz Napieracz, Małgorzata Dziekan, Rafał Janeczek, Gabriel Rzepka. Pan Dyrektor Stanisław Starzyk podziękował młodzieży za niezwykle wzruszające przedstawienie i obdarował młodych aktorów słodyczami.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »