Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Najzdolniejsi maturzyści nagrodzeni w czasie plebiscytu "Komputer dla najlepszego".
Najzdolniejsi maturzyści nagrodzeni w czasie plebiscytu "Komputer dla najlepszego". Drukuj
      Młodzi, zdolni, z osiągnięciami i perspektywami na przyszłość – najzdolniejsi maturzyści ze szkół ponadpodstawowych z powiatu mieleckiego zostali nagrodzeni w ramach tradycyjnego plebiscytu „Komputer dla najlepszego”. Konkurs, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Mielcu odbył się już po raz dwudziesty.

Jubileuszowa edycja wydarzenia doczekała się szczególnej oprawy. –  Zależało nam na tym, by tegoroczna odsłona „Komputera dla najlepszego” była wyjątkowa. I rzeczywiście, za sprawą przewrotnego losu i reżimu sanitarnego, który obecnie nas obowiązuje, mamy przyjemność spotkać się w zupełnie innej niż dotychczas scenerii – mówił podczas otwarcia uroczystości Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła.
Najzdolniejsza młodzież z powiatu mieleckiego nie spotkała się więc, jak co roku, w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury, ale w plenerze, w nowopowstałym parku sensorycznym przy ul. Sękowskiego. Towarzyszyli im dyrektorzy poszczególnych placówek oraz organizatorzy wydarzenia na czele ze starostą mieleckim Stanisławem Lonczakiem i reprezentującym firmę Kirchhoff Polska Bogusławem Wytoszyńskim. Wśród nominowanych do nagrody głównej znalazło się dziewięciu najzdolniejszych uczniów. Wśród nich był Patryk Golec z technikum budownictwa o innowacji pedagogicznej projektowanie architektoniczne, który uzyskał najwyższą średnią ocen wśród wszystkich maturzystów Zespołu Szkół Budowlanych.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »