Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Integracja klas pierwszych z Zespołu Szkół Budowlanych
Integracja klas pierwszych z Zespołu Szkół Budowlanych Drukuj
       We wrześniu 2020 roku  roku uczniowie klas pierwszych technikum i branżowej szkoły I stopnia  integrowali się na strzelnicy w Mielcu.  Młodzież w czasie wspólnych zabaw zapamiętywała imiona swoich kolegów, poznawała ich pasje i zainteresowania. Wszystkie gry i zabawy odbywały się pod czujnym okiem nie tylko wychowawców, ale przede wszystkim organizatorek spotkania, pań pedagog: Katarzyny Małeckiej i Eweliny Jaroń - Miotły. Uczniowie spędzili wspólnie cudowne chwile. Dzięki takim zajęciom uczestnicy stali się otwarci, nie bali się rozmawiać o swoich problemach i lękach. Po zakończonej integracji mówili: chciałabym, aby przez cztery lata spędzone w tej szkole było tak cudownie jak dzisiaj. Po zajęciach młodzież spędzała czas przy tradycyjnej kiełbasce z grilla. Na zakończenie był czas na zdjęcia i selfie oddziałów klasowych z wychowawcami: Agatą Robak, Anną Matras – Moryl i Edytą Bodziony. Pomysłodawcą tych niecodziennych zajęć był dyrektor ZSB  pan Stanisław Starzyk.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »