Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Dziewczyny przygotowały niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka
Dziewczyny przygotowały niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka Drukuj
      30 września to szczególny dzień , który co roku zdobywa coraz większą popularność. W Dzień Chłopka wszystkie dziewczyny  mają okazje  docenić  swoich kolegów. Dziewczyny z klasy IV C o innowacji pedagogicznej projektowanie architektoniczne  dla swoich dwóch klasowych kolegów przygotowały niespodziankę.  Kuba i Mateusz zostali zaproszeni do restauracji Fratelli , gdzie przy pizzy i kawie mogli spędzić fantastycznie czas. Ten szczególny dzień był także doskonalą okazją na integrację klasy. Opiekunką uczniów był nauczycielka Jadwiga Stala – Dudek.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »