Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Dzień Chłopaka w ZSB
Dzień Chłopaka w ZSB Drukuj

     W dniu 2 października 2020 roku uczniowie klasy III b branżowej szkoły I stopnia, kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie obchodzili uroczyście Dzień Chłopaka. Pod opieką wychowawcy Marii Pietras wybrali się do restauracji Fratelli aby wspólnie świętować ten szczególny dzień. Podczas spotkania uczniowie wraz z wychowawcą zjedli pizzę i na zakończenie był czas na wspólne zdjęcia klasowe. Uczniowie w cudownym nastroju zakończyli integrację klasową, kierując podziękowania dla organizatora spotkania integracyjnego w tym szczególnym dniu pani Marii Pietras, a także dla dyrektora ZSB Stanisława Starzyka.

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »