Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Klasa IIa BS uroczyście obchodziła Dzień Chłopaka
Klasa IIa BS uroczyście obchodziła Dzień Chłopaka Drukuj
       5 października 2020 roku uczniowie z klasy IIa Branżowej Szkoły I Stopnia z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu  świętowali Dzień Chłopaka.  Wychowawczyni  pani Klaudia Rusin zaprosiła swoich podopiecznych na uroczysty lunch do Restauracji „Kontrowersja”, na który zaserwowano lasagne ze szpinakiem, sosem z parmezanu i sałatką. Chłopcy byli pod ogromnym wrażeniem pomysłu wychowawczyni. Ten niezwykły czas był  okazją nie tylko do świętowania ale także do integracji klasy. Nie zabrakło okazji na pamiątkowe zdjęcia  i selfie. Klasa II a życzy wszystkim chłopakom takiego świętowania!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »