Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Budowlanych
Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!
(B. Conklin)


Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Budowlanych
14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej, znany również jako Dzień nauczyciela - święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów oraz pracowników oświaty.  W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu przygotowali dla nauczycieli wiele niespodzianek, a także piękne życzenia. Pan Dyrektor Stanisław Starzyk złożył wszystkim pracownikom życzenia z okazji tego wyjątkowego święta, a także nagrodził nauczycieli za wyróżniającą się pracę dydaktyczno – wychowawczą. W tym roku szkolnym nagrodzeni zostali: Dariusz Kopera, Teresa Krzysztoforska, Mariusz Mazur, Elżbieta Błąk, Edyta Bodziony, Agata Robak, Jadwiga Stala – Dudek i  Mirosław Kilian. Nagrodę Starosty Powiatu Mieleckiego otrzymał kierownik szkolenia praktycznego Lucjan Gołebiowski.  Przyznano także trzy Medale Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Za Długoletnią Służbę” . Srebrne odznaczenia otrzymali: wicedyrektor Adam Snopkowski i  nauczycielka pani Joanna Balcerzak, natomiast złoty medal dostała pani sekretarz Dorota Godek. Pan dyrektor nagrodził także pracowników socjalnych: panią Barbarę Kycior i panią Dorotę Siembab.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »