Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Wyjątkowe Święto Budowlanych
Wyjątkowe Święto Budowlanych Drukuj
      Rokrocznie w Zespole Szkół Budowlanych obchodzony jest  Dzień Budowlanych, w czasie którego uczniowie klas pierwszych włączani są w poczet uczniów ZSB. W tym roku ze względu na pandemię i zasady bezpieczeństwa, uczniowie klas pierwszych musieli się w wybranym dniu przebrać w określone stroje. Samorząd Uczniowski  wśród „pierwszaków” przeprowadził losowanie tematyczne strojów. Klasa I A technikum musiała przygotować przebrania  z bajek Disneya, II TB w wybranym dniu stała się bohaterami bajki „Pszczółka Maja”, natomiast młodzież z Branżowej szkoły stała się hipisami. Wychowawcy klas pierwszych także musieli dostosować się strojem do swoich klas. Uczniowie wykazali się kreatywnością w przygotowywaniu kostiumów. Dlatego też 15 października w mieleckiej „budowlance” było barwnie i kolorowo. Pomysłodawczyniami zabawy były opiekunki SU Agata Robak i Monika Sosińska.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »