Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Szkolenie dla uczniów z Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Budowlanych
Szkolenie dla uczniów z Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
     9 listopada 2020 r. firma ISOVER Saint-Gobain z Gliwic przeprowadziła online szkolenie teoretyczno-praktyczne dla uczniów z klas IIb TB i IIIa TB z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, kształcących się w zawodach technik budownictwa i 3a’’TB: technik robót wykończeniowych w budownictwie. Kurs został przeprowadzony przez Kierownika Produktu/Instruktora Pana Leszka Hadulę. Uczniowie podczas szkolenia zapoznali się z jakością, bezpieczeństwem, zdrowiem, trwałością, oszczędnością i ekologią stosowaną przez firmę Isover Saint-Gobain. Młodzież była pod ogromnym wrażeniem szkolenia online, zdobyte wiadomości niewątpliwie wzbogaciły ich wiedzę.


Uczniowie pomimo tego, że uczestniczą w zdalnym nauczaniu są bardzo aktywni, gdyż poszerzają cały czas swoją wiedzę poprzez zapoznanie się z nowinkami technicznymi  firmy Isover Saint-Gobain. Należy podkreślić, iż ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącej do Grupy Saint-Gobain. ISOVER, światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i skalnej, oferujący szeroki wachlarz materiałów przeznaczonych do izolacji budowlanych, w tym izolacji dachów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji szkieletowych. ISOVER oferuje również szeroki zakres rozwiązań do izolacji technicznych, w tym maty lamelowe do izolacji kanałów wentylacyjnych (HVAC) i maty siatkowe do instalacji przemysłowych. Szkolenie zorganizowała nauczycielka przedmiotów zawodowych mgr inż. Maria Pietras. Dyrekcja składa ogromne podziękowania dla Pana Leszka Haduli, przedstawiciela firmy Isover Saint-Gobain, za przeprowadzenie nowoczesnej lekcji z instruktażem zastosowania materiałów firmy Isover Saint-Gobain oraz za poświęcony czas.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »