Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow ISOVER - szkolenie on-line
ISOVER - szkolenie on-line Drukuj
     20 listopada 2020 r. firma ISOVER Saint-Gobain z centrum szkoleniowego z Gliwic przeprowadziła drugie szkolenie online teoretyczno-praktyczne dla uczniów z klas IVa’ TB i IIIb BS z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu:  IVa’TB kształcących się w zawodzie technik budownictwa i 3b BS kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.
Kurs został przeprowadzony przez Kierownika Produktu/Instruktora Pana Leszka Hadulę. Uczniowie podczas szkolenia zapoznali się z jakością, bezpieczeństwem, zdrowiem, trwałością, oszczędnością i ekologią stosowaną przez firmę Isover Saint-Gobain. Młodzież była pod ogromnym wrażeniem szkolenia online, zdobyte wiadomości niewątpliwie wzbogaciły ich wiedzę.
Uczniowie pomimo tego, że uczestniczą w zdalnym nauczaniu są bardzo aktywni, gdyż poszerzają cały czas swoją wiedzę poprzez zapoznanie się z nowinkami technicznymi  firmy Isover Saint-Gobain. Należy podkreślić, iż ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącej do Grupy Saint-Gobain. ISOVER, światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i skalnej, oferujący szeroki wachlarz materiałów przeznaczonych do izolacji budowlanych, w tym izolacji dachów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji szkieletowych. ISOVER oferuje również szeroki zakres rozwiązań do izolacji technicznych, w tym maty lamelowe do izolacji kanałów wentylacyjnych (HVAC) i maty siatkowe do instalacji przemysłowych.
Szkolenie zorganizowała nauczycielka przedmiotów zawodowych mgr inż. Maria Pietras.       

Dyrekcja składa ogromne podziękowania dla Pana Leszka Haduli, przedstawiciela firmy Isover Saint-Gobain, za przeprowadzenie nowoczesnej lekcji z instruktażem zastosowania materiałów firmy Isover Saint-Gobain oraz za poświęcony czas.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »