Dzisiaj jest 19.06.2021.
Jesteś w:    Start arrow Erasmus+ 2020-2022 arrow "EUValues for inclusion"
"EUValues for inclusion" Drukuj
     „Niekiedy wystarczy tylko zmienić nastawienie, a zaczną się dziać cuda!” Nie wierzysz???? Spróbuj…….. Pandemia, z którą się zmagamy już od wielu miesięcy, powoduje w nas ogromny niepokój i strach. Dlatego tak bardzo ważne jest pozytywne nastawienie mimo wszystko. W ramach nowego projektu Erasmus+ „EUValues for inclusion” zachęcamy Was do przesyłania Waszym zdaniem najlepszych „haseł/myśli pozytywnego nastawienia”. Co tydzień będziemy wybierać jedno hasło lub myśl i wrzucać na szkolnego facebooka z podaniem autora (lub anonimowo, jeśli wolicie). Hasła/myśli przesyłajcie na dziennik pedagoga szkolnego do 4 grudnia. Wspierajmy siebie nawzajem????

 
« poprzedni artykuł