Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Kolejne szkolenie on-line - ISOVER
Kolejne szkolenie on-line - ISOVER Drukuj
      30 listopada i 1 grudnia 2020 r. firma ISOVER Saint-Gobain z centrum szkoleniowego z Gliwic przeprowadziła cykl szkoleń online teoretyczno-praktycznych dla uczniów z klas: IIIb’ TB, IIc TB, IIb’ TB, ITAp’ TB z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu kształcących się w zawodzie technik budownictwa. Szkolenie zostało przeprowadzone przez Kierownika Produktu/Instruktora Pana Leszka Hadulę. Uczniowie podczas szkolenia zapoznali się z jakością, bezpieczeństwem, zdrowiem, trwałością, oszczędnością i ekologią stosowaną przez firmę Isover Saint-Gobain.
Był to bardzo nowatorski przekaz wiedzy dla uczniów mieleckiej budowlanki na temat szerokiego zastosowania wełny mineralnej i skalnej firmy Isover Saint-Gobain oraz przypomnienie podstawowych pojęć np. opór cieplny, współczynnik przewodzenia i przenikania ciepła poszczególnych warstw materiałów budowlanych. Uczniowie zobaczyli zastosowanie wełny nie tylko jako izolacyjność termiczną, akustyczną, ochrona przeciwpożarowa w budownictwie ale też w życiu codziennym. Młodzież była pod ogromnym wrażeniem szkolenia online, zdobyte wiadomości niewątpliwie wzbogaciły ich wiedzę. Uczniowie pomimo tego, że uczestniczą w zdalnym nauczaniu są bardzo aktywni, gdyż poszerzają cały czas swoją wiedzę poprzez zapoznanie się z nowinkami technicznymi firmy Isover Saint-Gobain. Należy podkreślić, iż ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącej do Grupy Saint-Gobain. ISOVER, światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i skalnej, oferujący szeroki wachlarz materiałów przeznaczonych do izolacji budowlanych, w tym izolacji dachów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji szkieletowych. ISOVER oferuje również szeroki zakres rozwiązań do izolacji technicznych, w tym maty lamelowe do izolacji kanałów wentylacyjnych (HVAC) i maty siatkowe do instalacji przemysłowych. Szkolenie zorganizowała nauczycielka przedmiotów zawodowych mgr inż. Maria Pietras.
     Dyrekcja składa ogromne podziękowania dla Pana Leszka Haduli, przedstawiciela firmy Isover Saint-Gobain, za przeprowadzenie nowoczesnej lekcji z instruktażem zastosowania materiałów firmy Isover Saint-Gobain oraz za poświęcony czas.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »