Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Najzdolniejsze uczennice z Zespołu Szkół Budowlanych
Najzdolniejsze uczennice z Zespołu Szkół Budowlanych Drukuj
      W roku szkolnym 2020/2021 dwie uczennice  z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, Ewelina Gera z klasy III TC i Angelika Ziobroń z II TCp, otrzymały Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Stypendium przyznaje się uczniom, który otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Pan dyrektor Stanisław Starzyk pogratulował uczennicom tak znakomitych wyników w nauce i wyróżnienia. W tym roku szkolnym ze względu na pandemię covid – 19 , nie odbyła się uroczysta gala.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »