Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Nowe tablice edukacyjne marki Tytan Professional
Nowe tablice edukacyjne marki Tytan Professional Drukuj
     8 grudnia 2020r. zostały umieszczone tablice firmy Selena S.A. właściciela marki Tytan Professional na korytarzu szkolnym w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu. Obecnie firma Selena S.A. posiada już ponad 25 lat doświadczenia na rynku chemii budowlanej i od czasu, kiedy to na początku lat dziewięćdziesiątych w sposób pionierski, rozpoczęła edukację rynku w zakresie nowych technologii z wykorzystaniem pian, silikonów i uszczelniaczy, oferowany przez firmę Selena S.A. asortyment produktów ulega sukcesywnemu poszerzaniu. Dzisiaj oferta produktowa Seleny należy do najszerszych na rynku nie tylko w Polsce, ale też na świecie.

Marka Tytan Professional to szeroka gama produktów przeznaczonych do prac budowlanych i wykończeniowych, obejmująca piany poliuretanowe, uszczelniacze, kleje, impregnaty do drewna, taśmy, systemy ociepleń, zaprawy, tynki, farby i wiele innych. Na każdym etapie budowy lub remontu Tytan Professional oferuje kompleksowe i skuteczne rozwiązania. Dlatego produkty Tytan Professional cieszą się zaufaniem profesjonalistów na całym świecie.
Edukacyjne tablice zostały pozyskane dzięki współpracy nauczyciela przedmiotów zawodowych Marii Pietras -  koordynatora szkolnego Patronatu firmy Selena S.A. z  doradcą technicznym firmy Selena S.A. Panem Tomaszem Krzysztofik.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »