Dzisiaj jest 19.06.2021.
Jesteś w:    Start arrow Erasmus+ 2020-2022 arrow Konkurs na logo projektu rozstrzygnięty w ZSB
Konkurs na logo projektu rozstrzygnięty w ZSB Drukuj
      Zgodnie z zapowiedzią przeprowadziliśmy konkurs na logo nowego projektu Erasmus+ „EU Values for Inclusion”. Wybór nie był łatwy, ponieważ zakwalifikowane zostały do konkursu 63 prace, spośród których do bezpośredniego głosowania dopuszczono 16. W głosowaniu internetowym uczniowie z klas 1TAp, 1TBp, 2TAp, 2TCp i 2TB wybrali ich zdaniem najlepsze logo. Jego autorką jest Karolina Kiełb z klasy 1TAp. Serdecznie gratulujemy!

To logo będzie reprezentować naszą szkołę w głosowaniu międzynarodowym na logo całego projektu. Wezmą w nim udział najlepsze loga uczniów z Włoch, Słowenii i Hiszpanii. W ubiegłym projekcie wygrało logo naszej uczennicy Julii Kalickiej z 3TC. Miejmy nadzieję, że i tym razem nasze zostanie wybrane przez uczniów innych szkół! Nasi uczniowie też będą wybierać spośród trzech z pozostałych krajów.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »