Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Aktualności szkolne arrow Konkurs - Pastisz -zabawa fotografią
Konkurs - Pastisz -zabawa fotografią Drukuj
Zapraszamy wszystkich szczególnie uczniów klas architektonicznych do konkursu.
Fotografia otacza nas wszędzie jest tez typowym sposobem komunikowania między sobą. Fotografia stała sią nośnikiem kultury i rodzajem sztuki. A może by tak poprzez fotografie spojrzeć na dzieła wielkich mistrzów minionych epok. Mamy dla Was w tym czasie zdalnego nauczania konkurs.
Odwołując się do wybranego polskiego dzieła malarskiego "Okresu Młodej Polski" stwórz fotograficzna inscenizacje za pomocą pastiszu. Przebierając się za bohatera obrazu, oddaj nastrój chwili i uwypuklij główny motyw, a następnie zrób zdjęcie swoje czyli pastiszu i pierwowzoru.
Termin na oddanie prac fotograficznych - 31 marca 2021 na szkolny adres platformy organizatorów.

Organizatorzy konkursu Elżbieta Światowiec, Annna Matras -Moryl, Jadwiga Stala -Dudek

Przykłady:
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »