Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Sport arrow I Turniej Halowy
I Turniej Halowy Drukuj

I TURNIEJ HALOWY PIŁKI NOŻNEJ

SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

O PUCHAR STAROSTY POWIATU MIELECKIEGO

          12 stycznia 2010 r. w Hali MOSiR-u odbył się I Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Reprezentacje Szkół rywalizowały o zdobycie imponujących rozmiarów Pucharu Przechodniego ufundowanego przez Starostę Powiatu Mieleckiego - Andrzeja Chrabąszcza.

 

Turniej rozpoczął się o godzinie 9:00 i został otwarty przez Sekretarza Starostwa Powiatowego w Mielcu Pana Marka Pustułkę. W meczu inauguracyjnym spotkały się drużyny ZSE i ZSO Nr 1. Rywalizacja w poszczególnych meczach stała na wysokim poziomie, drużyny prezentowały wyrównany poziom i do ostatniej chwili nie znano rozstrzygnięcia meczów. Po ciężkim i długotrwałym etapie eliminacji ostatecznie w meczu finałowym spotkały się reprezentacje Zespołu Szkół Technicznych i Zespołu Szkół Budowlanych. Pojedynek ten zasługiwał na miano finału zmienne szczęście, dobre wyszkolenie techniczne zawodników oraz ciekawie budowane akcje wywołały duże emocje wśród kibiców. Zwycięzcą okazała się drużyna Zespołu Szkół Technicznych,  która w finale zwyciężyła 4:3. najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Patryka Fryca z ZSB, najlepszym bramkarzem został Oskar Wardzała z ZS im. prof. J. Groszkowskiego, królem strzelców okazał się Arkadiusz Szrom z ZST. Puchary wręczył Starosta Powiatu Mieleckiego.

 

Klasyfikacja końcowa:


1. Zespół Szkół Technicznych
2. Zespół Szkół Budowlanych
3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
4. II Liceum Ogólnokształcące
5. Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego
6. I Liceum Ogólnokształcące
    - Zespół Szkół Ekonomicznyche
    - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego


 

Krzysztof Midura

 
« poprzedni artykuł