Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Sport arrow Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski Drukuj
    18 – 19.01.2010 uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu uczestniczyli po raz pierwszy w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Piłce Nożnej Halowej – V Memoriale im. H. Sękowskiego w Kielcach.
W tym niezwykle wymagającym turnieju młodzi mieleccy sportowcy zajęli wysokie 4 miejsce, ustępując tylko uczniom z Rudy Śląskiej (1 miejsce), Radomia (2 miejsce) i Poznania (3 miejsce). Drużyna pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Tomasza Tułacza i Jakuba Kuli okazała się lepsza od wielu renomowanych zespołów takich jak składająca się z zawodników młodej ekstraklasy drużyna z Kielc. Z bardzo wysokim poziomem sportowym korespondowały atrakcyjne nagrody ufundowane dla zwycięskich szkół takie jak, drukarki, kserokopiarki, stroje piłkarskie i inny sprzęt sportowy. Dyrekcja ZSB w Mielcu pragnie podziękować restauracji Atena za zrozumienie idei wychowania przez sport.

Wyniki końcowe:
     1.    ZSP nr 6 Ruda Śląska
     2.    ZSB Radom
     3.    ZSB Poznań
     4.    ZSB Mielec
     5.    ZSZ Góra Kalwaria
     6.    PZ nr 5 Oświęcim
     7.    ZSB Lublin
     8.    ZSB Włocławek
     9.    Ostio Busko Zdrój
    10.    ZS Warszawa
    11.    ZSP nr1 Kielce
    12.    ZSTiO Sandomierz
    13.    ZS nr2 Chęciny
Skład drużyny:
górny rząd od lewej: trener Jakub Kula, Konrad Kochanik, Damian Betka, Marcin Chlost, Wojciech Śpiewak, trener Tomasz Tułacz
dolny rząd od lewej: Dariusz Rynio, Filip Szymański, Łukasz Szala, Paweł Przytuła, Maciej Kłos
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »