Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Sport arrow Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej
Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Drukuj
            W dniach 30.09.2010 - 02.10.2010 po raz kolejny odbyły się mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej młodzieży szkół kształcących się w zawodach budowlanych. W tym roku gospodarzem zawodów był Zespół Szkół Nr 2 z Chęcin.
 

Uczniowie Mieleckiej "Budowlanki" w losowaniu trafili do grupy A gdzie zmierzyli się z drużynami "Zgody" Kielce oraz Limanowej. W pierwszym dniu rozgrywek mieleccy piłkarze rozegrali spotkanie z zawodnikami z Limanowej. Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferycznych, przy silnym mroźnym wietrze i przelotnych opadach deszczu. Nie przeszkodziło to jednak mielczanom odnieść pewnego zwycięstwa 3:0. Kolejny dzień zmagań to spotkanie ze "Zgodą" Kielce, które przyniosło kolejne zwycięstwo 1:0 i awans do półfinału zawodów. Tu na drodze "naszych" budowlańców stanęła drużyna gospodarzy, lecz i tym razem nie udało zatrzymać się dobrze dysponowanej mieleckiej drużyny, która kolejny raz wygrywa wysoko tym razem z Chęcinami 5:1. W meczu finałowym uczniom Zespołu Szkół Budowlanych z Mielca przyszło się zmierzyć z drużyną "Korony" Kielce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3 co przyniosło naszym uczniom tytuł V-ce Mistrzostwo Polski Szkół Budowlanych w Piłce Nożnej 11-sto osobowej.
Skład ZSB Mielec: M.Ziętek, D. Kuzara, M. Mieszkowicz, K.Chudy, K. Kochanik, K. Warzecha, Marcin Chlost, Mateusz Chlost, B. Miazga, M. Mitura, A. Tomasiak, D. Rynio, H. Jamróz, B. Szmagała, M. Pezda, K. Jędrzejowski, A. Magda

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »