Dzisiaj jest 21.10.2020.
Jesteś w:    Start arrow Comenius 2010-2012 arrow Konkurs PCK
Konkurs PCK Drukuj
Sprawozdanie
 z przebiegu etapu szkolnego
XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia
Polskiego Czerwonego Krzyża

W ramach realizowanego w naszej szkole międzynarodowego projektu Comenius „Szczupli i w dobrej kondycji” została przeprowadzona Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia.
Etap szkolny XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża w Zespole Szkół Budowlanych został przeprowadzony
 22 października 2010r. W olimpiadzie wzięło udział 35 uczniów z klas: I i II Liceum Profilowanego oraz IIa i IIIa Technikum nr2. Uczniowie musieli udzielić odpowiedzi na 20 pytań, w tym 13 pytań wyboru i 7- typu prawda- fałsz. (Pytania wraz z prawidłowymi odpowiedziami dołączono do sprawozdania.) Najlepsze wyniki osiągnęli Justyna Piękoś i Krystian Kulig, którzy wzięli udział w dogrywce. (Listę z wynikami wszystkich uczniów biorących udział w olimpiadzie dołączono do sprawozdania.) Dodatkowy test ułożony przez panią Agnieszkę Rdzak- nauczycielkę biologii, pozwolił wyłonić zwyciężczynię etapu szkolnego olimpiady. Została nią uczennica klasy I Liceum Profilowanego, Justyna Piękoś, która reprezentować będzie naszą szkołę w etapie rejonowym olimpiady, który odbędzie się 10 grudnia 2010r.
Organizatorami olimpiady jest Polski Czerwony Krzyż. Nad prawidłowym przebiegiem etapu szkolnego olimpiady czuwały pani Agnieszka Rdzak i pani Joanna Balcerzak.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »