Dzisiaj jest 21.10.2020.
Jesteś w:    Start arrow Comenius 2010-2012 arrow Olimpiada PCK
Olimpiada PCK Drukuj
        Justyna Piękoś reprezentowała naszą szkołę na etapie rejonowym XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża.
       W ramach realizowanego w naszej szkole międzynarodowego projektu Comenius „Szczupli i w dobrej kondycji” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Olimpiadzie Polskiego Czerwonego Krzyża. 10 grudnia 2010 roku w mieleckiej siedzibie PCK odbył sie rejonowy etap Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. W tym etapie wzięła udział zwyciężczyni etapu szkolnego olimpiady, Justyna Piękoś z klasy I Liceum Profilowanego. Justyna zaprezentowała się dobrze, za udział w olimpiadzie otrzymała dyplom i nagrodę.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »