Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Sport arrow II Turniej Halowy
II Turniej Halowy Drukuj

II TURNIEJ HALOWY PIŁKI NOŻNEJ

SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

O PUCHAR STAROSTY POWIATU MIELECKIEGO

         4 stycznia 2011 na hali sportowej MOSiR odbył się II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Mielckiego. Do rozgrywek sportowych przystąpili reprezentaci 10 szkół ponadgimnazjalnych: Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkól Technicznych, I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół im. Janusza Groszkowskiego, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu, Zespołu Szkół w Przecławiu. Drużyny poszczególnych placówek oświatowych rozegrały mecze eliminacyjne w dwóch grupach.

Zwycięskie zespoły przystąpiły do półfinałowych meczów. Piłkarze Zespołu Szkól Technicznych walczyli o finał z Zespołem Szkół Budowlanych, natomiast zawodnicy z I Liceum Ogólnokszałcącego rozegrali mecz z uczniami II Liceum Ogólnokształcącego. Finałowe zmagania należały do młodzieży z ZSB oraz II LO. Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego zdobyli zawodnicy z Zespołu Szkół Budowlanych. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Damian Buczyński z ZSB, najlepszym strzelcem Arkadiusz Szrom z ZST, najlepszym bramkarzem Wojciech Ziarek z I LO. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego z ZSB. Turnieju został zorganizowany na bardzo wysokim poziomie. W czasie zmagań konkursowych panowała wspaniała atmosfera. Drużynę zwycięskiego Zespołu Szkół Budowlanych dopingował dyrektor Stanisław Starzyk. Piłkarskii turniej zaszczycił swoją obecnością Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła, który wręczył okazały puchar mistrzowskiemu zespołowi.

       Dyrekcja Zespółu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej składa serdeczne podziękowania Staroście Powiatu Mieleckiego za objęcie honorowym patronatem naszego turnieju oraz ufundowanie Pucharu i pamiątkowych statuetek. Dziękujemy również panu Stanisławowi Tomzie Dyrektorowi Wydziału Edukacji Kultury i Sportu oraz jego współpracownikom za pomoc w organizacji turnieju. Szczególne podziękowania składamy panu Andrzejowi Bryle Wicestaroście Powiatu Mieleckiego za osobisty udział w podsumowaniu turnieju i wręczeniu Pucharu, pamiątkowych statuetek oraz dyplomów.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »