Dzisiaj jest 21.10.2020.
Jesteś w:    Start arrow Comenius 2010-2012 arrow Ankieta na temat stylu życia
Ankieta na temat stylu życia Drukuj
            W ramach międzynarodowego projektu szkół Comenius „Schank und fit” przeprowadzono ankietę w języku niemieckim i angielskim na temat stylu życia wśród  uczniów szkół partnerskich:
            Wittelsbacher-Realschule, Aichach, (Niemcy)
            Sereflikochisar Anatolian High School Sereflikochisar (Turcja)
            Escola Básica 2, 3D. António da Costa, Almada (Portugalia)
            Zespół Szkół Budowlanych, Mielec (Polska)
W naszej szkole wynik pozbierali w formie arkusza Excel uczniowie: Monika Jędo, Karolina Gorazd (1TA), Kinga Fitał i Agata Guła(1LP), Mateusz Magda i Mateusz Kużdżał z 1 TB pod kierunkiem Mariusz Mazura. Na tej podstawie opracowano analizę ankiet i wnioski przesłano do szkoły w Niemczech. Tam dokonano zbiorczej analizy porównawczej wyników wszystkich 4 krajów i zaprezentowano ją nauczycielom prowadzących projekt z Turcji, Portugalii i Polski na spotkaniu w Aichach, Bawaria.
Prezentacja analizy ankiety.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »