Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Sport arrow III Turniej Halowy
III Turniej Halowy Drukuj
Piłkarskie zmagania o Puchar Starosty

           17 stycznia 2012 roku w mieleckiej Sali MOSiR odbył się Międzyszkolny Turniej o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego w Halowej Piłce Nożnej. Impreza  została zorganizowana przez Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej. W konkursie wzięli udział uczniowie z dziewięciu ponadgimnazjalnych szkół powiatu mieleckiego.

Rywalizacja drużynowa  przebiegała na bardzo wysokim poziomie. W zaciętej walce Puchar Starosty zdobyli zawodnicy z I Liceum Ogólnokształcącego,  na drugim miejscu uplasowała się drużyna z ZS iG, natomiast trzecie miejsce zajęła młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Czapiga z I LO, bramkarzem wyróżnionym w zawodach został Kamil Brzycki z Zespołu Szkół im. J. Groszkowskiego, zaś Królem Strzelców okrzyknięto Dawida Szczepanka z ZSRCKU. Nagrody zwycięzcom wręczyli: Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Stanisław Tomza oraz Dyrektor Zespoły Szkół Budowlanych Stanisław Starzyk. Fundatorami nagród było Starostwo Powiatowe w Mielcu oraz dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Impreza jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży szkół średnich. Szczególne podziękowania należą się nauczycielom wychowania fizycznego z ZSB.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »