Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Sport arrow Brązowy medal Mistrzostw Polski w piłce nożnej halowej
Brązowy medal Mistrzostw Polski w piłce nożnej halowej Drukuj
     W dniach 13-14.02.2012 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach (ul. Jagiellońska 90) oraz w hali sportowej MOSiR (ul. Krakowska 72). Odbyły się Mistrzostwa Polski Szkól Budowlanych w piłce nożnej halowej,. Organizatorem byli dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach i Towarzystwo Kultury Fizycznej „Budowlani. W Mistrzostwach brała udział drużyna Zespołu SZkuł Budowlanych z Mielca pod opieką trenerów Tomasza Tułacza i Jakuba Kuli zdobywając brązowy medal.


Od prawej: Trener Tomasz Tułacz, Krystian Chudy, Damian Kuzara, Łukasz Wisłocki, Mateusz Pezda,
w dolnym rzędzie: Bartłomiej Miazga, Artur Tomasiak, Marek Mieszkowicz, Michał Mitura.

Patronat nad tą coroczną  imprezą objął Prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

W Mistrzostwach udział wzięło 12 drużyn reprezentujących  następujące szkoły:

Zespół Szkół Budowlanych w Radomiu, Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu, Zespół Szkól Zawodowych w Górze Kalwarii, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu,  Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Zespół Szkół Budowlanych „Chemobudowa" w Krakowie, Zespół Szkół Budowlano-Technicznych w Stargardzie Szczecińskim, Zespół Szkół Inżynierii i Usług w Elblągu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Rudzie Śląskiej, Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kielcach (dwa zespoły).

Zawody zostały przeprowadzone: eliminacje  systemem ,,grupowym" - trzy grupy po cztery zespoły; faza finałowa systemem każdy z każdym również w grupach - dwie najlepsze drużyny z każdej grupy grały o miejsca I-VI, pozostałe o miejsca VII-XII
 
Wyniki fazy eliminacyjnej (13.02.2012 r.)

  Wyniki grupy A: (hala ZSP Nr 1 w Kielcach ul . Jagiellońska 90)

 
ZSP Nr 1 Kielce II

ZSB Mielec

  1 - 2   

 

Tabela grupy A

punkty

bramki

ZSP Nr 1 Kielce I

ZSB Radom

13 - 0

 

1

ZSB Mielec

6

10 - 6

ZSP Nr 1 Kielce II

ZSP Nr 1 Kielce I

  1 - 0

 

2

ZSP Nr 1 Kielce I

6

17 - 4

ZSB Mielec

ZSB Radom

  5 - 1

 

3

ZSP Nr 1 Kielce II

6

3 - 2

ZSP Nr 1 Kielce II

ZSB Radom

  1 - 0

 

4

ZSB Radom

0

  1 - 19

ZSB Mielec

ZSP Nr 1 Kielce I

  3 - 4

 

 

 

 

 

 

Wyniki grupy B: (hala ZSP Nr 1 w Kielcach ul . Jagiellońska 90)

 
ZSBiO Biłgoraj

ZSP Nr 6 Ruda Śl

  1 - 0

 

Tabela grupy B

punkty

bramki

ZSB-T Stargard Szcz.

ZSTiO Sandomierz

  0 - 2

 

1

ZSTiO Sandomierz

9

7 - 0

ZSBiO Biłgoraj

ZSB-T Stargard Szcz.

  0 - 3

 

2

ZSB-T Stargard Szcz.

3

4 - 4

ZSP Nr 6 Ruda Śl

ZSTiO Sandomierz

  0 - 4

 

3

ZSP Nr 6 Ruda Śl

3

2 - 6

ZSBiO Biłgoraj

ZSTiO Sandomierz

  0 - 1

 

4

ZSBiO Biłgoraj

3

1 - 4

ZSP Nr 6 Ruda Śl

ZSB-T Stargard Szcz.

  2 - 1

 

 

 

 

 

 

Wyniki grupy C: (hala MOSiR w Kielcach ul. Krakowska 72)

 
ZSB Kraków

ZSB Poznań

1 - 3

 

Tabela grupy C

punkty

bramki

ZSIŚiU Elbląg

ZSZ Góra Kalwaria

1 - 3

 

1

ZSB Poznań

7

10 - 2

ZSB Kraków

ZSIŚiU Elbląg

5 - 2

 

2

ZSB Kraków

6

9 - 7

ZSB Poznań

ZSZ Góra Kalwaria

0 - 0

 

3

ZSZ Góra Kalwaria

4

5 - 4

ZSB Kraków

ZSZ Góra Kalwaria

3 - 2

 

4

ZSIŚiU Elbląg

0

  4 - 15

ZSB Poznań

ZSIŚiU Elbląg

7 - 1

 

 

 

 

 

 

  Wyniki fazy finałowej wtorek (14.02.2012 r.)

 
o miejsca I - VI
 uwaga wyniki trzech pierwszych meczów to mecze z eliminacji zaliczone do fazy finałowej

 
ZSB Mielec

ZSP Nr 1 Kielce I

3 - 4

 

Tabela grupy finałowej o miejsca I-VI

pkt

bramki

ZSTiO Sandomierz

ZSB-T Stargard Szcz.

2 - 0

 

ZSB Poznań

ZSB Kraków

3 - 1

 

1

ZSP Nr 1 Kielce I

15

21 - 4

ZSB Mielec

ZSB-T Stargard Szcz.

1 - 1

 

2

ZSB Poznań

10

  9 - 6

ZSP Nr 1 Kielce I

ZSB Kraków

2 - 0

 

3

ZSB Mielec

  8

12 - 10

ZSTiO Sandomierz

ZSB Poznań

0 - 2

 

4

ZSB Kraków

  6

  9 - 11

ZSB Mielec

ZSB Kraków

3 - 2

 

5

ZSTiO Sandomierz

  3

  5 - 14

ZSB-T Stargard Szcz.

ZSB Poznań

0 - 2

 

6

ZSB-T Stargard Szcz.

  1

  3 - 14

ZSP Nr 1 Kielce I

ZSTiO Sandomierz

7 - 1

 

 

 

 

 

ZSB Mielec

ZSB Poznań

2 - 2

 

 

 

 

 

ZSB Kraków

ZSTiO Sandomierz

2 - 1

 

 

 

 

 

ZSB-T Stargard Szcz.

ZSP Nr 1 Kielce I

0 - 5

 

 

 

 

 

ZSB Mielec

ZSTiO Sandomierz

3 - 1

 

 

 

 

 

ZSB Poznań

ZSP Nr 1 Kielce I

0 - 3

 

 

 

 

 

ZSB Kraków

ZSB-T Stargard Szcz.

4 - 2

 

 

 

 

 

 

 
o miejsca VII - XII
uwaga wyniki trzech pierwszych meczów to mecze z eliminacji zaliczone do fazy finałowej

 
ZSP Nr 1 Kielce II

ZSB Radom

1 - 0

 

Tabela grupy finałowej
o miejsca VII-XII


pkt

bramki

ZSP Nr 6 Ruda Śl

ZSBiO Biłgoraj

0 - 1

 

ZSZ Góra Kalwaria

ZSIŚiU Elbląg

3 - 1

 

1

ZSP Nr 6 Ruda Śl

12

14 - 6

ZSP Nr 1 Kielce II

ZSBiO Biłgoraj

3 - 1

 

2

ZSP Nr 1 Kielce II

  8

10 -  9

ZSB Radom

ZSIŚiU Elbląg

3 - 4

 

3

ZSZ Góra Kalwaria

  7

12 - 10

ZSP Nr 6 Ruda Śl

ZSZ Góra Kalwaria

2 - 1

 

4

ZSBiO Biłgoraj

  7

  7 - 8

ZSP Nr 1 Kielce II

ZSIŚiU Elbląg

1 - 1

 

5

ZSIŚiU Elbląg

  7

  9 - 10

ZSBiO Biłgoraj

ZSZ Góra Kalwaria

2 - 1

 

6

ZSB Radom

  1

  8 - 17

ZSB Radom

ZSP Nr 6 Ruda Śl

1 - 6

 

 

 

 

 

ZSP Nr 1 Kielce II

ZSZ Góra Kalwaria

3 - 3

 

 

 

 

 

ZSIŚiU Elbląg

ZSP Nr 6 Ruda Śl

1 - 2

 

 

 

 

 

ZSBiO Biłgoraj

ZSB Radom

2 - 2

 

 

 

 

 

ZSP Nr 1 Kielce II

ZSP Nr 6 Ruda Śl

2 - 4

 

 

 

 

 

ZSZ Góra Kalwaria

ZSB Radom

4 - 2

 

 

 

 

 

ZSIŚiU Elbląg

ZSBiO Biłgoraj

2 - 1

 

 

 

 

 

                                              
Ostateczna kolejność:
1.    ZSP Nr 1 Kielce I
2.    ZSB Poznań
3.    ZSB Mielec
4.    ZSB Kraków
5.    ZSTiO Sandomierz
6.    ZSB-T Stargard Szcz.
7.    ZSP Nr 6 Ruda Śląska
8.    ZSP Nr 1 Kielce II
9.    ZSZ Góra Kalwaria
10.    ZSBiO Biłgoraj
11.    ZSIŚiU Elbląg
12.    ZSB Radom

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »