Dzisiaj jest 21.10.2020.
Jesteś w:    Start arrow Comenius 2010-2012 arrow Prezentacja rezultatów
Prezentacja rezultatów Drukuj
             W dniu 12.06.2012 uczniowie Technikum nr 2 udali się z prezentacją rezultatów projektu Comenius „schlank und fit” do dwóch klas w Zespole Szkół Technicznych.  Uczniowie klasy 2 TA (Agnieszka Strus, Michał Skiba , Tomasz Wójtowicz, Jakub Smagacz i Damian Sitko) zaprezentowali prace nad projektem w klasie 2 BM, a uczniowie klasy 1 TB (Monika Leśniak, Magdalena Sołtyga, Dawid Szlachetka, Anna Chmura i Dawid Zięba) odwiedzili klasę 3 EG.

Oprócz prezentacji pokazano fragmenty filmów i klipy multimedialne o szkołach partnerskich w Niemczech, Portugalii i Turcji. Na zakończenie rozdaliśmy uczniom sąsiedniej szkoły jeden z produktów projektu - prospekty promujące zdrowy tryb życia w języku niemieckim i angielskim. Obydwie klasy z dużym zainteresowaniem słuchały o naszym projekcie. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »