Dzisiaj jest 21.10.2020.
Jesteś w:    Start arrow Comenius 2010-2012 arrow Prezentacja efektów projektu "schlank und fit"
Prezentacja efektów projektu "schlank und fit" Drukuj
       Realizowany w naszej szkole projekt Comenius został wybrany jako przykład wzorowej twórczości młodzieży do prezentacji na zorganizowanej przez CKPiDN dla nauczycieli powiatu mieleckiego  konferencji "MŁODZIEŻ – o nich, z nimi, dla nich".
      W dniu 21.09.2012 uczniowie naszej szkoły: Magdalena Sołdyga, Monika Leśniak, Krystian Kulig i Anna Chmura pod opieką Aliny Dziurgot i Joanny Balcerzak przedstawili efekty realizowanego projektu Comenius "schlank und fit". Uczniowie opowiadali o działaniach podejmowanych przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Budowlanych  przez dwa lata trwania projektu. Wysłuchali również wykładu  Piotra Araka - doktoranta na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, doradcy społecznego Sekretarza Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej na temat: „Raport młodzi 2011”

 
następny artykuł »