Dzisiaj jest 03.06.2020.
Jesteś w:    Start arrow Osiągnięcia arrow Das Deutsch Diktat po raz trzeci w ZSB
Das Deutsch Diktat po raz trzeci w ZSB Drukuj
            W dniu 22.11.2012 w ZSB odbyło się III Ogólnopolskie Dyktando Języka Niemieckiego, czyli Das Deutsch Diktat. Najlepiej napisał dyktando Kamil Kilian z klasy 2TB. Drugie miejsce zajęła Monika Leśniak kl. 2TB, a trzecie Adrian Skoczyłas, kl. 4TA. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jako laureat Kamil Kilian reprezentował będzie naszą szkołę na etapie regionalnym w dniu 14 grudnia 2012 o godz. 14.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mielcu. Konkurs organizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w Mielcu we współpracy z Instytutem Goethego w Warszawie pod patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach.


W etapie szkolnym wzięło udział 20 uczniów.  Byli to:
uczniowie klasy 2LP : Aneta Jamróz, Kamil Midura i Kamila Bawoł
uczniowie klasy 2TB : Anna Chmura, Mariusz Sędłak, Dawid Szlachetka, Adrian Skoczylas, Wojciech Pietryka, Piotr Szarek, Magdalena Sołdyga, Monika Leśniak, Lelakowski Mateusz, Paula Grądzka, Dariusz Chrabąszcz, Łukasz Magda, Monika Markulis, Łukasz Popera, Dawid Zięba, Kamil Kilian
 i uczniowie klasy 4TA : Adrian Skoczylas, Sebastian Myjak
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »