Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Sport arrow IV Turniej Halowy
IV Turniej Halowy Drukuj
             11 stycznia 2013 roku w mieleckiej Sali MOSiR odbył się IV Międzyszkolny Turniej o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego w Halowej Piłce Nożnej. Impreza  została zorganizowana przez Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej. W turnieju wzięli udział uczniowie z dziewięciu ponadgimnazjalnych szkół powiatu mieleckiego.

Rywalizacja drużynowa  przebiegała na bardzo wysokim poziomie. W zaciętej walce Puchar Starosty zdobyli zawodnicy z ZSB, którym w całym turnieju strzelono jedną bramkę.  Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z I LO, natomiast trzecie miejsce zajęła młodzież z ZS i G. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartłomiej Miazga z ZSB, bramkarzem wyróżnionym w zawodach został Tomasz Dziekan z ZSB, zaś Królem Strzelców okrzyknięto filipa Maciałka z ZST. Nagrody zwycięzcom wręczyli: Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Stanisław Tomza oraz Dyrektor Zespoły Szkół Budowlanych Stanisław Starzyk. Fundatorami nagród było Starostwo Powiatowe w Mielcu oraz dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Impreza jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży szkół średnich. Szczególne podziękowania należą się nauczycielom wychowania fizycznego z ZSB.
Wyniki naszej drużyny:
ZSB : ZSE          3:0
ZSB : ZSwRW    3:0
ZSB : I LO 1:0    1:0
Półfinał
ZSB : ZSiG         2:0
Finał
ZSB : I LO          3:1

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »