Dzisiaj jest 14.07.2020.
Jesteś w:    Start arrow Comenius 2012-2014 arrow Projekt architektoniczny
Projekt architektoniczny Drukuj
            W ramach programy Comenius Spirit of Hope uczniowie z technikum budowlanego wzięli udział w projekcie z dziedziny architektury Gdzie mieszkamy? Młodzież wykonała szkice dotyczące obiektów sakralnych, rezydencji i zamków ze swoich okolic. Rysownicy większość prac wykonali ołówkiem i węglem. Spośród wielu prac najlepsze wykonali: Kościół w Sarnowie Norbert Pszeniczny, Zamek w Mosznej- Paweł Sukiennik, Dworek Oborskich – Kamil Zubrzycki. Wyróżnione prace zaprezentowano na portalu projektu i korytarzu szkolnym. Ze względu na duże zainteresowanie konkursem. Organizatorka Elżbieta Światowiec ogłosiła kolejny projekt tym razem polegający na fotografowaniu współczesnych obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej Mielca i okolicznych miejscowości.
Konkurs architektoniczny
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »