Dzisiaj jest 03.06.2020.
Jesteś w:    Start arrow Osiągnięcia arrow Dzień Języków Europejskich w ZSB
Dzień Języków Europejskich w ZSB Drukuj
        W dniu 26 września uczniowie ZSB włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Języków Europejskich. Przedstawiciele nauczanych w naszej szkole języków obcych przygotowali ciekawe stoiska, na których można było wzbogacić swoją wiedzę o Francji, Niemczech, Rosji i Wielkiej Brytanii biorąc udział w konkursach językowych z nagrodami.
Uczniowie mieli możliwość skorzystać  z różnorodnych pomocy językowych. Prezentowane były prace uczniów, kolekcje pocztówek, albumy, a także wyroby gastronomiczne. W tym dniu, kolory flag europejskich, obecne na ubraniach, parasolach, a nawet włosach uczniów, mieszały się z dźwiękami piosenek francuskich, angielskich, rosyjskich i niemieckich. Pośród baloników i kotylionów rozbrzmiewały radosne: „ herzlich willkommen”, „how are you?”,  „bon appetit!”

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »