Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Sport arrow V Turniej Halowy
V Turniej Halowy Drukuj
       17 stycznia 2014 roku odbył się na Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu V Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego Szkół Ponadgimnazjalnych. Organizatorem zawodów, jak co roku, było Starostwo Powiatowe w Mielcu oraz Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu. Do turnieju przystąpiły reprezentacje 9 szkół średnich z powiatu mieleckiego. Po zaciętej rywalizacji w meczu finałowym zmierzyły się drużyny Zespołu Szkół im. J. Groszkowskiego oraz II Liceum Ogólnokształcącego im M. Kopernika. Najlepszą drużyną V Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego okazała się się ekipa z Zespołu Szkół im. J. Groszkowskiego.
 II miejsce zajęło II Liceum Ogólnokształcące (podobnie jak w roku ubiegłym). Pozostałe drużyny zajęły kolejno: III miejsce - Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu (triumfator poprzedniej edycji Turnieju); IV miejsce - I Liceum Ogólnokształcące im, St, Konarskiego w mielcu; V miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu ; VI miejsce - Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim; VII miejsce - Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Rzemieniu; VIII miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks.St.Sitki w Mielcu; IX miejsce - Zespół Szkół Technicznych w Mielcu. Wszystkie uczestniczące w zawodach drużyny zostały uhonorowane pamiątkowymi statuetkami, a zwycięzca okazałym pucharem ufundowanym przez Starostę Powiatu Mieleckiego. Nagrody wręczali: Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła oraz Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych Stanisław Starzyk.Dotychczasowi zwycięzcy:
 
I Turniej: ZST
II Turniej: ZSB
III Turniej: I LO
IV Turniej: ZSB


KLASYFIKACAJA KOŃCOWA

1.    Zespół Szkół im. Groszkowskiego w Mielcu
2.    II Liceum Ogólnokształcące w Mielcu
3.    Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
4.    I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu
5.    Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu
6.    Zezpół Szkół w Radomyślu Wielkim
7.    Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu
8.    Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu
9.    Zespół Szkół Technicznych w Mielcu

Najlepszy bramkarz: Mateusz Chrabąszcz (ZSiG)
Najlepszy zawodnik: Sebastian Babiarz (I LO)
Krół strzelców: Piotr Kolin (ZSiG)

TERMINARZ GIER

Półfinały

II LO    :    I LO    1:0
ZSB    :    ZSiG    0:3

Mecz o VII miejsce

ZSE    :    ZSCKR    1:6

Mecz o V miejsce

ZSO nr 1    :    ZSwRW    1:1 (k.2:0)

Mecz o III miejsce

I LO    :    ZSB    0:5


Finał

II LO    :    ZSiG    1:2 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »