Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Sport arrow VI Turniej Halowy
VI Turniej Halowy Drukuj
Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego 
dla Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu.

         26 stycznia 2015 roku w hali sportowej MOSiR odbył się VI Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu, pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego. W zawodach wzięło udział dziewięć szkół ponadgimnazjalnych powiatu mieleckiego. Młodzież była znakomicie przygotowana, dlatego poziom turnieju był bardzo wysoki. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce i Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego zdobyła drużyna z Zespołu Szkół Budowlanych, na drugim miejscu uplasował się Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego, a na trzecim Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Patryk Bielik z ZSB, natomiast Królem Strzelców został uczeń z ZS im. prof. J. Groszkowskiego Filip Krępa (7 bramek). Najlepszym bramkarzem okazał się Bartosz Batko z ZSB. 

Należy podkreślić, iż Zespół Szkół Budowlanych już po raz trzeci zdobył pierwsze miejsce w turnieju i tym samym Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego otrzymał na własność. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego ZSB Tomasz Tułacz i Jakub Kula. Rozgrywki tegorocznego turnieju zaszczycili swoją obecnością Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła, Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Maria Napieracz, Andrzej Bryła członek Zarządu Powiatu Mieleckiego, Zygmunt Kołodziej dyrektor MOSiR oraz Stanisław Starzyk dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »