Dzisiaj jest 14.07.2020.
Jesteś w:    Start arrow Olimpiady i konkursy arrow Konkurs gimnazjalny
Konkurs gimnazjalny Drukuj
Konkurs gimnazjalny -  Dziedzictwo architektury Mielca i okolic

Ogłoszenie o konkursie  architektonicznym dla gimnazjalistów

 

Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu  ogłasza konkurs architektoniczny - Dziedzictwo architektury Mielca i okolic.

Zadanie konkursowe:

Zadaniem uczestników konkursu jest nadesłanie pracy plastycznej, której tematem będzie przedstawienie jednego zabytku  architektury sakralnej bądź świeckiej z Mielca bądź okolicznych miejscowości. Praca powinna być wykonana ołówkiem w formatach: A3, A2, A1.


Wymogi formalne:

Konkurs skierowany jest do uczniów klasy III  gimnazjów  z Mielca i powiatu mieleckiego. Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę. Praca powinna być wykonana ołówkiem  w formatach: A3, A2, A1.

Regulamin

Uczestników zapraszamy do zapoznania się z pełnym regulaminem

Formularz konkursowy:

Uczestnik konkursu powinien dołączyć do swojej pracy wypełniony formularz zgłoszeniowy

Terminy:

Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu przyjmuje prace konkursowe do  20 marca 2015 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23 marca 2015 roku. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień  odbędzie się 27 marca 2015 roku w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu w  sali 66.  Nagrody wręczy  Naczelnik Wydziału Edukacji: Arkadiusz Gałkowski, dyrektor ZSB Stanisław Starzyk.  Wykład na temat architektury miasta Mielca i okolic wygłosi Józef Witek, autor Encyklopedii miasta Mielca.

Kryteria oceny prac:

Komisja Konkursowa przy ocenie prac będzie kierować się zgodnością z przedłożonym tematem, oryginalnością podejścia do tematu, estetyką wykonania.

 
Nagrody:

Nagroda główna : tablet, wiele cennych nagród

Formularz zgłoszeniowy:

     Formularz zgłoszeniowy

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »