Dzisiaj jest 28.11.2021.
Jesteś w:    Start arrow Sport arrow Mielecka budowlanka na Mistrzostwach
Mielecka budowlanka na Mistrzostwach Drukuj
       16 – 17 lutego 2015 roku w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Szkól Budowlanych w Piłce Nożnej  Halowej., X Memoriał im. H. Sękowskiego. W zawodach wzięło udział  12 drużyn z Zespołów Szkół Budowlanych z całej Polski. Wśród nich nie zabrakło Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej z Mielca. Po zaciętej rywalizacji mielecka budowlanka zajęła piąte miejsce, które jest ogromnym sukcesem, ze względu na bardzo wysoki poziom zawodów.

Mistrzostwa zostały przeprowadzone systemem „grupowym” – dwie grupy po sześć zespołów, eliminacje ustalono drogą losowania w obecności opiekunów drużyn. Fazę finałową przeprowadzono systemem każdy z każdym również w grupach. Do mistrzostw uczniów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego w ZSB: Tomasz Tułacz,  Jakub Kula,.  Patronat nad tegoroczną imprezą objął Prezydent Kielc Wojciech Lubawski.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »