Dzisiaj jest 29.05.2020.
Jesteś w:    Start arrow Erasmus+ 2015-2018 arrow Warsztaty naukowe w Visnjan w Chorwacji
Warsztaty naukowe w Visnjan w Chorwacji Drukuj
        Przez cały tydzień nasi uczniowie biorą udział w warsztatach naukowych w Visnjan w Chorwacji. Wspólnie z uczniami z Chorwacji,  Słowenii,  Włoch,  Wielkiej Brytanii i Holandii przeprowadzają różnego rodzaju doświadczenia.  Badają wpływ promieniowania UV na różnego rodzaju bakterie. Poznają budowę i działanie różnych przyrządów optycznych jak teleskop czy mikroskop. Budują magnetometry,  tworząc układy elektryczne na podstawie schematów. Sprawdzają laboratoryjnie działanie filtrów o różnych faktorach w roznych kremach do opalania. Pełni entuzjazmu angażują się we wszystkie prace doskonaląc język angielski.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »