Dzisiaj jest 10.07.2020.
Jesteś w:    Start
Pielgrzymka Częstochowa-Kraków Drukuj

Wyjazd na pielgrzymkę klas III LP i IV TB
dnia 24 kwietnia 2007r -Częstochowa-Kraków

 

    W nocy z niedzieli na poniedziałek wyjechaliśmy o godzinie 1 w nocy z parkingu spod Kościoła NMP. Zmęczeni dotarliśmy na Jasną Górę o godzinie 5 rano. A o godzinie 6 odbyło się odsłonięcie obrazu. Po Mszy i drodze krzyżowej mieliśmy 2 godziny wolnego czasu, gdzie zwiedzaliśmy tajemnice Jasnej Góry. Następnie pojechaliśmy do Kościoła w Łagiewnikach, a dalej na rynek Krakowa. Naszymi opiekunami byli: pani dyrektor Anna Kula, ksiądz Marek Sobota, pani Alina Dziurgot, pani Joanna Balcerzak i pani Monika Sosińska.Za co bardzo dziękujemy. Nasza pielgrzymka zakończyła się powrotem do Mielca po godzinie 20.Zaliczamy ją do naprawdę udanej wyprawy, tylko szkoda, że już to nasza ostatnia. Pozdrawiamy gorąco Łucja i NataliaJJJJJ

 

   

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »