Dzisiaj jest 14.12.2018.
Jesteś w:    Start
Technicy sanitarni uczestniczyli w niecodziennej lekcji Drukuj
     Technicy sanitarni z klasy IV technikum budowlanego i monterzy instalacji  sanitarnych z  III a zasadniczej szkoły zawodowej doskonali swoje umiejętności w czasie warsztatów przeprowadzonych przez  doradcę technicznego z firmy HAWLE . Hawle to lider armatury wodociągowej na rynku europejskim. Wprowadza corocznie nowoczesne rozwiązania w dziedzinie uzbrojenia wodociągowego. Uczniowie po prezentacji teoretycznej mieli możliwość sprawdzenia swoich wiadomosci  w praktyce. Zmierzyli się z budową zasuw i hydrantów oraz wykonaniem montażu na fragmencie przyłącza wodociągowego. Organizatorem szkolenia była nauczycielka przedmiotów zawodowych Elżbieta Światowiec.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »