Dzisiaj jest 21.10.2018.
Jesteś w:    Start
Finalistki Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej Drukuj
      8 grudnia 2017 roku w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim, odbył się finał XXVI Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej. Na scenie zaprezentowało się 44 wykonawców z całego województwa, wśród których znalazły się także uczennice Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, Wiktoria Bąk ( klasa IV TB) i Daria Mucha ( klasa I TC).

Mieleckie finalistki oceniali zawodowi muzycy i aktorzy, a także dyrektor teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie Jan Nowara. Gośćmi imprezy byli przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu oraz biskup pomocniczy Edward Białogłowski. Opiekunką uczennic była polonistka, Jadwiga Stala - Dudek.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »