Dzisiaj jest 19.01.2018.

Imieniny

19 Stycznia 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
Jesteś w:    Start
Finalistki Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej Drukuj
      8 grudnia 2017 roku w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim, odbył się finał XXVI Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej. Na scenie zaprezentowało się 44 wykonawców z całego województwa, wśród których znalazły się także uczennice Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu, Wiktoria Bąk ( klasa IV TB) i Daria Mucha ( klasa I TC).

Mieleckie finalistki oceniali zawodowi muzycy i aktorzy, a także dyrektor teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie Jan Nowara. Gośćmi imprezy byli przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu oraz biskup pomocniczy Edward Białogłowski. Opiekunką uczennic była polonistka, Jadwiga Stala - Dudek.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »